Koka

Koka

Prsh shpresoj te jeni mire, deshta me ju pyt se ku mundem mu drejtu per marramendje nuk e di gjat gjith kohes me mire ment shum me duket se rrezona psh me nejt shum ne anen e majt ose koken apo me u shtri nuk mund te ngrihem me nga marramendja e madhe po edhe kshtu ne kemb saher qe rri me miren ment nuk di as ku te shkoj, kam bere rezonancen e kokes me kan dal mire kam bere terapia per qafen 10 seanca kam shku te orl sme ka then qe e kam nga veshi kam perdor bataserc 25mg tash permonentin jam duke perdor vertigo 2X1 por nuk po shoh asnje ndryshim. Harrova me cek qe Kam qene te neurologu me ka then se nga ana e trunit je perfekt kam qen te mjeku i syve me ka thon qe mire nuk po di as ku me u drejtu jam duke vuajtur tash e 2 vite me kete gjendje ju lutem me ndimonii se ku te shkoj ju lutem me ndimoni

Një koment për “Koka”

 1. Dardan Kocinaj says:

  Pershendetje Nida,
  Pasi qe i pasket kryer disa prej konsulave dhe ekzaminimeve plotesuese ju rekomandojme qe te sqaroni situaten te mjeku specialist per hunde, vesh dhe fyt (ORL) sepse edhe veshi ka rendesi ne pozicionim dhe marramendjen.

  Poashtu ju do te duhej qe serish me te gjitha analizat e datura nga ekzaminimet te paraqiteni te mjeku juaj familjar i cili do te ju sqaroj problemin eventual dhe do te jeni ne percjellje te tij/ saj.
  Gjithe te mirat,
  Dardani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: