Keshillim

Keshillim

Pershendetje
Kam rreth kater dite qe me eshte bere nje kokerr rreth 2-3 cm ne pjesen ndermjet vagines dhe rrezes se kofshes. Ne fillim ishte si nje pucer e vogel po pastaj u zmadhua. Besoj e ehte e mbushur me qelb po nuk ka ende koke pucra perte shpertyer. Ndjej dhimbje dhe me rreh. Tepmerature skam por kam me shkakton ethe dhe dhimbje. Kam perdorur ictammolo ung. 10% argentina kam ja tre dite qe e perdor. Cfare me keshilloni ju lutem? Faleminderit

Një koment për “Keshillim”

 1. admin says:

  Pershendetje Nada dhe faliminderit qe na keni shkruar.

  Pucrrat e kept lloji sidomos pasi jane ne zonen intime zakonisht shkaktojne dhembje, por nuk jane te rrezikshme.
  Do ju sygjeronim qe te lyeni pucrren me ndonje kreme aloe vera dhe mos ta prekni apo te tentoni ta shpertheni, por shkoni te nje studio kozmetike apo te ne dermatolog, ku mund te bejen shperthimin pa rreziqe te komlikimeve dhe dhimbjeve shtese per ju.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: