Pyetjet e Fundit

Perballimi me jeten

Pershendetje! Desha te ndaje nje pjese te tregimit jetsore me te cilin jam perballuar dhe vazhdoje te perballohem gjdo dite. Qysh ne fillimet e hershme kam vrejtur diqka ne veten time diqka me ndryshe prej te tjerve ashtu se paku mendoj une, si tipe kam qene shume i ndjeshum ne qdo aspekt si ne te […]

Dhimbje

Prsh doja tju pyesja kam dhimbje tek koka penisit edhe kam nje prishje te shpejt

çfarë mund ta shkaktoj humbjen e memories per 3-4 sec

Pershendetje Desha t ju pyes a keni njohuri se çfarë mund ta shkaktoj humbjen e memories per 3-4 sec Dhe konfuzion pastaj D.m.th mos me dit as te dhenat mat thjeshta per veten emrin apo ku je Kjo gjë më ka ndodhur 2 herë deri tani edhe pse jam me moshën 22 vjeqare

Ankthi,depresioni

Pershendetje,jam 25 vjec, punoj menagjer ne nje restaurant problemi im qe po me shqetson pa mase eshte kur marr ndonje vendin ose kur kritikoj ndonje puntor edhe pse kam plotsisht te drejte , mendja me rrine gjithe kohen aty e gjith dita me shkon keq , dhe kroj nje far frike perbrenda me nuk mundem […]

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

June 27, 2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: