Keq

Keq

Pershendetje kam ber nje gabim qe kam marr disa lek ne shtepi dhe me kapen. Por nuk e di si tj bej sespse ndihem shum keq kur jam para prinderve. Dhe ata ma kujtojn ti sje tamam ke ber kte ate ke marr lek me ndihmo si tja bej te dorzohem ? Ti jap fund jetes

Një koment për “Keq”

  1. RandomGirl says:

    Jooo, as mos e mendo ate gje. Me beso qe nuk je i pari as i fundit qe e ben kete gje, shumices prej nesh na ka ndodhur por nuk eshte asgje tragjike. Me rendesi mos ta perserisesh. Me kohen do e harrosh si ngjarje 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: