Keq

Keq

Pershendetje stafi dhe ju qe i lexoni ,nese veq ndaleni te kjo pytje ju kisha lut mendimin e juj qfaredo kofte te ma shkruani ne koment, jame nje vakze 21 vjeqare edhe jame e lidhur qe 3vite e me shume me nje djale, jam vajze e shkollume dhe vij prej nje familje te edukume edhe jommundu sado pak me mar edukaten qe ma kan ofru prind, lidhja me ket djale mka jep shum
Stres viteve tfundit perveq vitit tpar q eu silll perfekt me mu, nganjeher them se te gjitha senet sjelljet qe mkan terhiq te ky person edhe mkan bo me dasht ket person nuk i ka mo, lidhjen qe kommpas tash qe 6 muj dmth junklm
Tegu shpise se kurr skom guxu se sa her ekommat guximin me ju tregu eka bo naj sjellje teper teke os emka shanose mka ofendu ose mkanfol keq per vlla ose naj antar tshpis qe mkan ndalu me mar at veprim , nesje nena ime oshte edhe pedagoge ka njohuri rreth psikologjise e kso gjanash edhe ka mar vesh qe une gjithmon po mshefi keyo biseda e kto ofe dime qe po mi bon ky person edhe ka ftu me pi kafe ne shtepi edhe mi tregu qe nese vazhdo me ksi ogendime me nderprit lidhjen se edhe une kur i komtregu bait e te gjithve i komthanpi tregoj amo mem oremtu qe ski mi bo mo kto sene dmth mos mem sha mem ofendu mos mem syrwsu kur tdal me ni shoqe ose sene tjera edhe ka pranu edhe masi si ka majt kto sene dmth kohe efundit thoshtenper dajet emi ata trashe ata shume te shemtun e ksi gjonash edhe per qat arsye e thirri edhe nena ime pastaj i prentoj qe sko memmbo kurr problem ndersa te nesrit nana ime i thirri prind e vet e vllaun e vet edhe ju kthej dark edhe pjeku shtalba pastaj ju pjeku edhe per famijen e te dashurit dhe i tha hajde Merri se ti kom pjek ee qka boni ky nuk erdh mi marr fare edhe mtha u dasht mem thirr me hanger mish jo mem piq shtalba spo din as mem nderu une jom shum e shokume spo di a osht tum manipulu a qysh ju lutem jepnu ndonje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: