Kapsllek ?

Kapsllek ?

Pershendetje
Jam mashkull kam ven re qe prej rreth 2 javesh nuk m vjen ajo ndjesia e t jashteqiturit madje dhe kur shkoj mezi jashteqis dhe nxjerr shum pak.
Cfar problemi kam

2 komente për “Kapsllek ?”

 1. admin says:

  Pershendetje Arti,

  Ne farmaci mund te gjeshe disa produkte qe do te te ndihmojne per te tejkaluar kapsllekun. Nese ne te ardhmen do vazhdosh te keshe probleme te njejta athere duhet te mendosh rreth te ushqyerit dhe te konsultohesh me nje mjek.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. Nitez says:

  Shko bane ni kolonskopi un qishtu tu e lan ne asgja masi e bona kolonoskopin mdul ni polip e kisha pas e nese nuk trajtohet me koh munet me shkaktukancerr zorres trash

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: