Kam shum gjakderdhje kur dal jasht po bej nji jave

Kam shum gjakderdhje kur dal jasht po bej nji jave

Kam shum gjakderdhje kur dal jasht po bej nji jav kam dhimbje ne fund te barkut dhe belit lodhem shum shpejt dhe skam forc as oreks nk e di cfar kam a mund tme jepni nji pergj ju lutem

Një koment për “Kam shum gjakderdhje kur dal jasht po bej nji jave”

 1. admin says:

  Pershendetje,
  Sipas simptomave qe keni listuar ne letren tuaj do ju keshillonim qe sa me pare te beni nje vizite te mjeku familar i cili do beje analizat e duhura dhe nese eshte nevoja do ju referoj te ndonje specialist.
  Gjendja qe ju pershkruani kerkon egzaminim nga afer pasi shkaqet qe po ju shkaktojne gjakderdhjen mund te jene te shumete dhe eshte me rendesi qe mos ta kaloni kohen nen stres dhe frike, por te nderemerrni hapa konkret drejt permiresimit te shendetit tuaj.
  Ju deshirojme me te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: