Kam pulsime ne koke pa dhimbje kur levize koken

Kam pulsime ne koke pa dhimbje kur levize koken

Pershendetje
Kam pulsime ne koke pa dhimbje kur levize koken ose kur eci jam e shqetesuar ju lutem qka mund te jete sapo te kevizi Koken ndjej si tak
Ju lus per nje pergjigjje.

         

Një koment për “Kam pulsime ne koke pa dhimbje kur levize koken”

 1. admin says:

  Pershendetje Erjola dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Sipas asaj qe ke pershkruar ne letren tende, duket sikur gjendja qe po kalon mund te ndodhe nga ndonje problem lidhur me qafen dhe enet e gjakut dhe sistemin nervor qe mund te jete i shtypur dhe ju shkakton keto probleme.
  Ju sygjerojme te beni nje vizite te neurologu.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: