Kam ndjesine qe nuk mund te marr frame mjaftueshem

Kam ndjesine qe nuk mund te marr frame mjaftueshem

Pershendetje,kam nje pyetje per kardiologun, jam nje djale 26 vjeqar,tash e 1 jave kam nje ndjesi sikur jam bllokuar ne derrase te gjoksit dhe nuk mund te marr fryme mjaftueshem.Kohet e fundit kam pasur pak stres.A ka lidhje kjo me zemer,apo me mushkeri.

         

Një koment për “Kam ndjesine qe nuk mund te marr frame mjaftueshem”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar,
    Per te eliminuar patologjite e zemres eshte mire te beni nje vizite kontrolluese te kardiologu . Po ashtu ju rekomandoj te beni nje radigrafi te mushkrive dhe te konsultoni mjekun familjar.

    Gjithe te mirat,
    Violeta

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: