Kam mendime vrasese agresive ndaj njerzve

Kam mendime vrasese agresive ndaj njerzve

Jam 22 vjeqare.Qysh e vogel jam bullizuar vazhdimisht dhe vazhdoj te bullizohem edhe pse jam “shum e mir”si person e but dhe e dashur,e bukur dhe me trup shum te mir.E lodhur nga koncepti”femija ideal i qdo prindi”qe be fakt arsyje pse kam qen depresive ter kto vite dhe isha viktim e tjerve kinse jam k*rve pa pasur asnjeher lidhje as me mashkull madje as se me veten mfal shprehje as nuk kisha mastrubuar kurr dhe pra tjeret me konsideronin kuurv,kshtu qe u ndikova shum nga keto dhe fillova me zor ti beja ato gjera qe 4 vite dmth prej 18 kam filluar te dal me meshkuj me 19 humba virgjerin ne seks nuk ndjej asgje pos qe ndjehem ne kontroll ndaj mashkullit dhe me pelqen si knaqet nga un dhe humba moralet e mija si person.Tash genjej shum leht,i manipuloj te tjeret pa pik faji,jau shkatrroj jeten gjith atyre qe me lendojn me magji te zez,hapi profile fallco hakoj dhe postoj foto video intime te tyre duke jau shkatrruar reputacionin tpakten ato video qe jau hakoj jan reale,kam fantazi agresive dhe gjithmon fantazoj duke i par personat qe me lendojn te perdhunuar te abuzuar te rrahur me gjera te mprehta metalike dhe nganjeher me vjen knaqsi dhe adrenalin dhe derisa e shkatrroj ndonje person nuk ndihem mir pasi jau shkatrroj jeten at her e ndjej lirimin e adrenalines,kokain nuk perdori me prandaj adrenalinen pe ndjej vetem me kto gjera dhe kshtu po ndihem e lumtur.Nuk kam abuzuar me drog pos 2-3 her qe kam perdorur.Edhe per para jam shum obsesive ne mendjen time vetem paraja qendron dhe nuk hezitoj te perdori bukurin time dhe “sekretet” e tjerve qe tjau shfaq nese nuk mi dhojn parat qe jau kerkoj.Dhe e kam vrejtur sa her mendoj diqka keq per nje person i ndodh ajo e paramendoj veten tu ja shti gishtat nsy dikuj kur mar vesh per at person qe po ka prb me sy,kur paramendoj tu e kput nmidis dikon e mar vesh qe qaj verson vuan prej unazav friksohem nga vetja por tnjejten koh ndihem e fuqishme dhe e shum lumtur pasi qe dhe jam programere dhe financarisht e pavarur.

2 komente për “Kam mendime vrasese agresive ndaj njerzve”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Tregimi yt eshte i nje historie te hidhur te nje femije te bullizuar i cili si menyre te mbrojtes e ka perzgjedhur te mbrohet duke ushturar agresivitet ndaj tjereve, por edhe vetes.
  Na vjen shume keq qe ne moshe kaq te re ke kaluar kaq shume dhimbje, por ne te njejten kohe na gezon fakti qe na ke shkruar dhe ke vendosur te kerkosh ndihme dhe te fillosh nje jete te re.
  Do te keshillonim shume fort te kerkosh ndihmen e nje psikologu, nese ke nevoje ne mund te te ndohmojme ne referimin e ndonje profesionisti ne vendbanimin tend.
  Na shkruaj ne cilin qytet ndodhesh dhe na dergo nje kontakt, ku mund te vazhdojme komunikimin off line.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. Anonymous says:

  Hello,
  E lexova disa here mesazhin tend.Fillimisht pata keqardhje per te gjithe njerzit qe bullizohen.Bullizimi ndodh kudo dhe me beso nuk ka moshe,bullizohen femijet,adoleshentet te rriturit.Ti thua qe po bullizohesh,nje nder shkaqet e bullizimit eshte xhelozia,njerzit qe ke ne shoqerine tende shoqe-shok ndoshta jane xheloz per ty, cilesit qe ke aparenca butesia qe ti thua qe e ke.Ne shoqerin qe ne jetojme sot xhelozia eshte ne nivele te larta dhe kjo ndodh se ne duam te krahasohemi me njeri tjetrin pse une nuk jam si x,pse nuk kam trupin e x(ne kete rast ti)etj etj.Problemi e dashur eshte qe bullizimi ka krijuar tek ty ate qe ti ke shkruar,nje “perbindesh”i vogel te cilin ti e mban brenda trupit tend e ushqen me bullizimin qe te tjeret bejne dhe kenqesh duke i ndeshkuar ata ne forma shume te shemtuara,makabre dhe jonjerezore Pse?Ata,(bullizuesit)pervec bullizimit kan patur mundesine te te japin dhe kete “perbindesh”pra te kane dhene bullizim+transformim.Pse ke lejuar qe ata te ndertojne tek ty kete qe ti je sot?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: