jam dashuruar

jam dashuruar

Hey jam nje vajz jam dashuruar tek nje djal ku mund te njoh vetem 8 muaj nuk mund te jetoj pa te shum shum e dua jam shum keq jam bere si budallaqe nuk di se qfar te beje nuk mund te rri dot pa te jam mesuar shum keq kam dal njeher dhe me asnjeher kemi kaluar shum mir ishte hera e par qe dola dhe me thonte qe me pelqen shum je shum e mir ksi gjera por kur ika per ne shtepi nuk me ka lajmruar me asnjhere 🙄🥺 qfar dmth ?

Një koment për “jam dashuruar”

  1. Daniela says:

    Un prej provojes pot te tregoj vazhdoje jeten perpara, meso, gjeje veten dikund tjt aj met pas dasht t kish thirr t kish pyt si je te kish repektu si femen q je un besoj q nuk je dashuruar thjesht e ke fiksim. ma degjo fjalen time nuk t bjen keq. Duhet shum me mendu per me vendos. Ketu tek ne nje femer bie posht vetem pse i beson dikujt ja fal zemren e trupin a per nje mashkull eshte Nje gje e mir me be nje vajz me lot e me ja shkatrru jeten dhe ket gje e quajn krenari te persh shpresoj ta kuptosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: