IVF

IVF

Pershendetje vajza/gra. Ka kohe qe tentoj per shtatzani dhe me ne fund vendosa me bo IVF. Ku me kishit propozu per IVF ne kosove, ndani eksperienca,keshilla dhe cdo informat qe keni! Ju faleminderit paraprakisht!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: