Ish i dashuri

Ish i dashuri

Pershendetje ju kam bere edhe njehere nje pytje jam nje vajze nga gjilani kisha dasht te me pergjigjeni sepse jam ne dilema jam ndar nga i dashuri por ka kohe dmth se kam pare edhe pse jetojm ne te njejtin qytet e qe 1 muaj po e shoh pothuajde cdo dite ne te njejtin vend takohemi dhe nuk me flet perveq nje dite me ka shikuar pa ndale deri sa kemi arrit perballe dhe nuk me ka fol asgje nuk e di a do me kthehet prap apo jo me te vertete e dua shume dikush ndonje keshille spse jemi ndar per shkak te problemeve me ish tedashuren e tij

Na përcjellni edhe në: