Impotenca

Impotenca

Pershendetje,ka disa muaj qe vuaj nga impotenca, ju lutem me sygjeroni ndonje doktor dhe me drejtoni se cfar te bej, Problemi eshte se mundem te bej mardhenje vetem nese perdori viagra ose te ngjajshme

Një koment për “Impotenca”

  1. admin says:

    Pershendetje,

    Ju rekomandojme te kontaktoni dr.Shkelzen Elezaj, i cili punon ne Peje. Kontaktet e tij lehtesisht i gjeni ne internet.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: