Humbje e koncentimit

Humbje e koncentimit

Pershendetje! kisha nje pyetje per psikologet. kohet e fundit me sakt qe nje vit kam perjetuar nje stres shum te madh dhe nervozizem saqe kam pasur dhimbje te madhe koke. kjo gje ka filluar kur nje person i familjes ka qen ne gjendje te veshtire shendetsore. Por ne te njajten kohe ka qen edhe fundi i vitit me provime ne fakulltet. Tash aj person i familjes me ka vdekur. Por shqetsimi im eshte qe sjam tuj mujt me pas koncentrim dhe te vazhdoj jeten si perpara me mesime. Perpara kam mbajtur mend shum gjera, kur kam lexuar kam pasur fokusim me teper. Gjithashtu para tre muajve kam pasur dridhje te dores se majt dhe erresim te syve. Tash me ndodh qe nganjeher nuk mundem te qetsohem me njerz te familjes dhe mezi mbushem me frym. ju lutem nje keshill si te kaloj kete situat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: