Hpv

Hpv

Pershendetje i drejtohem gjinekologut te faqes, pra tri jave isha ne kontroll te gjinekologu dhe me tha se kam papilloma ne labia minora, me tha se duhet te largohet patjeter vetem me kirurgji, a jane te rrezikshme dhe qfar lloji i tyre i ka shkaktuar ato ? A ka ndonje menyre tjeter per ti larguar perveq kirurgjise?

3 komente për “Hpv”

 1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Pershendetje Era,

  Po me vij keq por pa bere nje kontrollo tek gjinekologu nuk mundemi të konkludojmë asgjë.
  Gjithe te mirat,
  Dr Premtimi

  1. Anonymous says:

   Un isha tek gjinekologu doktor Premtim, ai me tha se duhet te largohen nga labia minora me kirurgji me tha se do i pres ose diqka e tille, a jane keto me rrezik te larte apo te ulet ? Kete deshta ta di ?
   se gjinekologu me tha se nuk ka menyre tjeter per ti larguar perveq kirurgjise

   1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje,

    Ateher ndëgjojeni mjekun,sepse ai ne baze te gjendjes se juaj ju ka rekomanduar intervenimin e duhur.
    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: