Gjoksi

Gjoksi

Pershendetje, desha me ju pyt a eshte normale per nje vajze virgjine 17 vjeqare thithkat me qene te rrafshta?

Një koment për “Gjoksi”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

    Po eshte shume normale dhe nuk ke asnje shkak per shqetesim.

    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: