Gjokesi

Gjokesi

Pershendetje kam nje ndjesi keputje ne krahun e djathet koken e gjokesit te djatht e kam pak te skuqur her skuqet e her behet normale kam nje djal 19 muajsh ka filluar te ndodh vjet pasi djali me la gjokesin krahun e djathet nuk e piu aq shpesh por dhe qumeshti ne ate krah nuk eshte se me erdhi ne daten 1 mars pata nje abort kan kaluar 3 muaj dje pata nje gjakderdhje te lehet por ndaloj sot kisha njolla kafe kur shtrydh te 2 gjokset me rrjedh qumesht i verdh dhe transparent ndonjeher me jep dhimbje muskuli afer sqetulles kam dhe nje ndjesi ankthi kur me fillon djegia e gjokesit dhe djalin e mbaj shpesh ne krahun e djath pasi nuk me vin mbare ne krahun e majt ju lutem me ndihmoni me nje pergjigjje 🙏😔

Një koment për “Gjokesi”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Te sygjerojm qe sa me pare te beshe nje vizite tek gjinkologu apo mjeku familjar, pasi qe egzaminimi fizik eshte esencial per te kuptuar shkakun e simpotomave qe keni.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: