Gjinekologji

Gjinekologji

Pershendetje ,desha tju pyes kam pas mardhenje te mbrojtur me te dashurin 2dite kam pas vonim cikli pastaj pata 2muaj cikel te rregullt por nga muaji kur kisha vonim skemi ber me mos besimi ne vete bera 3teste rezultuan negativ tash kete muaj me jan vonuar prap 3dite bera test 2 her prap negativ ju lutem kam stres shum a ka mundesi ndonje crregullim apo diqka serioze

Një koment për “Gjinekologji”

  1. admin says:

    Pershendetje Berna,
    Pasi keni mardhenije te mbrojtura mundesija e shtatzanise eshte minimale. Sidoqofte, do te keshillonim te beshe nje vizite tek gjineklogu dhe te marresh gjithe informacionet e duhura qe mos te stresohesh pa nevoje.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: