gjakderdhje dhe dhimbje

gjakderdhje dhe dhimbje

Pershendetje jam nje vajz 20 vjeqare jam ne nje lidhje serioze qe nga 2019
nga viti qe humba virgjeritetin
gjst mardhenieve me te dashurin kam dhimbje por gjithashtu dhe gjakderdhje
dhimbjet e mia jan kur ai fillon mardhenien dhe pas pak fillojn edhe gjakderdhjet te nesermen fillon dhimbja ne fundin e barkut
kam nevoj per ndihme ju lutem

Një koment për “gjakderdhje dhe dhimbje”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
    Shqetesimet qe ju tregoni ne kete pyetje kane nevoje per nje vizite gjinekologjike per te pare nese keni nje problem dhe per ta trajtuar ate.
    Ju urojme gjithe te mirat.
    Stafi i Nukjevet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: