Frymarrja

Frymarrja

Prshendetje shpresoi te jeni mir a mund te me ndimoi dikush nese ka pas dikush kahtu me tregoni qka keni ber une jam 22 vjeq para 5 viteve kam ardh pi punes jam ra me pushu moment mu ka dal fryma dhe shkova shpejr te mjeku bera analiza i bera te gjitha me tha se mir po une qe 5 vite smund te marr frym shlir dhe me dhemb ne annen e majt te gjoksit nga pak qdo dit

Një koment për “Frymarrja”

  1. Nisa says:

    Përshendetje,mendoj se është mir një kontroll e lukthit sepse edhe une te njejten gje kisha prandaj po te sugjedoj ta beni kete kontroll

Leave a Reply to Nisa Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: