Frike nga shtatzania

Frike nga shtatzania

Pershendetje! Dua te ndaj me ju problemin tim, kisha frike mos jem shtatzane sepse kur kisha mardhenie dicka nk shkoi. Me date 18 maj kam ktyre mardhenie per here te fundit! Me date 2 qershor me erdhen periodat, pas disa dites bera test por me doli negativ, bera dhe nje eko por doktorri me tha je shume mire dhe nuk pa asgje! Kam shume frike dhe sdi cte bej!

Një koment për “Frike nga shtatzania”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Nese testi qe keni bere dhe mjeku ju ka thene qe cdo gje eshte ne rregull ju rekomandojme te mos shqetesoheni. Per tu ndjere plotesisht e sigurt mund te beni dhe nje test tjeter ose konsulte nese kjo do ju qetesonte.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: