frika nga mardhenjet seksuale

frika nga mardhenjet seksuale

Pershendjetje kam nevoj per ndihm nga grat qe kan pas kete problem si e kan tejkaluar . Un jam martuar qe 1 vit dhe skam mund te kem mardhenje seksuale me burrin , qe pak koh kam shkuar tek mjeket edhe e kam ber prerjen e himenit dhe prap skam sukses kam frik si afroht burri largohem menjeher . ju lutem te me kshilloni si te kaloj ket frik .
ju pershendes dhe falimindererit paraprakisht per pergjijet e juaja

Një koment për “frika nga mardhenjet seksuale”

  1. D. says:

    pershendetje, te kisha keshilluar me e gjete nje psikolog qe mundet me te ndihmu sepse siq po shihet ka gjasa te medha me qene problem emocional, jo me reagimin e trupit. Besoj qe te ndihmon ne zgjedhjen e problemit & poashtu prejardhjen. Gjithe te mirat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: