Frika

Frika

Pershendetje ,kam mendime negative dhe frik we 10 dit krejt kjo filloj per shkak te vetetimes qe ishte para 10 dite .Tash kam panic attac isha tek neurologu me tha te gjitha jan mire dhe me dha qetsues por ato nuk dua ti pi .Tani kam frike nga mendimet negative me duket sikur do te cmendem .Nganjehere jam mire dhe sikur nuk kam asgje por ka filluar te behet e lodhshme edhe pse po mundohem ta largoj shpesh mendjen si ne pune si ne grup me njerz po jam dhe po me vine prap ato mendime .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: