Frika

Frika

Pershendetje
Deshta me ju pyt, gati 1 vjet vuaj nga ankthi mjeku me ka thon qe kam ankth, nfillim kam pas nje grip sezonal prej ati momenti fillova me qene si ne anderr, sikur nuk po munem me u perqendru, vetem qaja, kam hi ne internet me zbulu qka mundem me kon edhe pse mejku mtha nga ankthi, kam bo analiza veshket, mushkrit, sheqeri, cdo sen mka dal perfekt, tash po kam si pickimi ne trup dhimbja pak ne shpine perqendrim i dobet edhe haresa, mu ka fiksu ne mendje mos kam skleroze qka lexoj cdo gje ma qet kto simptoma qe jan te sklerozes edhe pse mjeku mtha qe nuk ka shanca se je shume e re per ate semundje
Falemnderit per leximin

Një koment për “Frika”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Per te kuptuar me mire simptomat dhe gjendjen emocionale te lutem shiqoje videon e pragditur nga psikologet e faqes.
  https://www.youtube.com/watch?v=acySYdLw9Fk
  Na shkruaj nese video te duket ndihmuese.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: