Frika

Frika

Pershendetje jam nje djal 21 vjec qe rreth 8 muaj kam par nje djal me semundjen e epilespsise ose e tokes dhe qe atehere e deri me sot me ka ngelur si fiksim nuk me hiqet nga menjda me ka ikur dhe pak humori sjam si kam qen si mund ta heq ket fiksim qe kam nuk me hiqet nga mendja…. qetesohem per rreth 10 minuta dhe me vjen prap si mendim..pres pergjigje… 🙂

Një koment për “Frika”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Si duket skena qe ke pare te ka shokuar dhe tronditur fort, pasi qe te ka gjetur plotesisht te papregaditur nga situata.
  Me kohe ky kujtim do zbehet. Provo te flasesh mbi ate cfare ke pare dhe se si je ndjere me njerezit qe ke afer, pasi kur flasim per nje perjetim te tille emocionet shprethejn (ne forme te qarit) dhe dale nga dale do ndjehesh me mire.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: