fff

fff

pershendetje ,,,, se di pse por prishem gjithmon ( dmth behem bardh ) sa her shoh ndjn sken erotike por un s km kryer kurr marrdhenje dhe me duket sh e quditshme dhe doja ta dija a jm e virgjer apo jo

Një koment për “fff”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Ekzaltimin qe e perjeton gjate skenave eortike eshte shume normal, dhe nuk ka te beje aspak me virgjerine.
  Per te kuptuar me shume rreth seksualitetit mund te bisedosh me psikologun apo te kerkosh artikuj qe spjegojne ndryshimin e made hormonal qe ndodhe ne adoleshence.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: