familja

familja

ju pershendes dhe ju kerkoj kush nga ju ka kohe per keshilla kisha pas shume nevoje prej juve .
jam e moshes 30 vjeqare, kam qene studime pasi e kam kry shkollen e mesme por e kam nderpre shkaku mundsive ekonomike, tani kam hi ne pune nuk kam punu vetem per vete normal si ki kemi pas kushtet nje kohe kam punu vetem une dikun 10 vite dhe me orare 11-12h per 200 euro page
dikun para 7-8 vite nje prej familjarve shkoj jashte dhe u martua pastaj prej zori i kerkova nje shume te hollash mire jo shume se nuk jam tip qe kerkoj po ishte ashtu puna se me nje ane me lan nshpi pare me nje ane si femer prej problemeve ne shpi dojsha veq me dal mu largu prej shpis se prindt i kam shume negativa thjesht nuk din me te dhon naj shpres naj kurajo per diqka shkun vjet prej zori po i kerkoj familjares perseri te holla shume e vogel perseri me fjale, mire ne rregull dhe prej asaj vazhdova me kredite sot e ksaj dite nuk e din kerkush qe une jam kredit e vazhdoj jeten sikur gjithqka osht okey
por a osht ne rregull mos me tvet nje familjar a ki nevoje per diqka e qka bane me shkolle e pata regjistru fakulltetin privat po nuk dalke rroga dhe e lash sot e 5 vjet hala nuk mveti kerkush prej familjes qka bane pse e la nuk e vazhdove a osht ne rregull apo une nuk po jam mire
se une per familje boj gjithqka i mar senet ngat zemres edhe gjithe jam mundu per tjert gjithe mu ka dok vetja si barr atash jam ne gjendje depresive ankthe gjume sun boj prej kredive dhe borgjeve me babe e nan me motra e vllazni po ndjena sikur jam e vetme nket nbote prej merzis e stresit tash pe shoh qka i pasna bo vetit tu mundu mu dok mire sikur jam okey me pare me gjithqka jam shume keq
me harxhu nuk harxhoj me dal nuk dal sdi pse ju doket kaq rond me tvet a ki nevoje per ndonje gje ju falimnderit shume kush mundohet me mjep naj koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: