Ereksioni

Ereksioni

Pershendetje, jam 23 vjec, jetoj jashte. Kam hall te madh, stres qe dy muaj – prej kur kjo me ndodhi
Ni nate para se me fjet masturbova te them drejten e kam bere shpesh gjate viteve, por kjo e fundit tmerr uroj qe jo. Super aty per aty degjova muzike etj. Kur u zgjova menjehere vrejta ni ndryshim teper te madh: Penisi im ish tkurr, skuqje, nuk ndjej asgje brenda dhe goxha i bute, akoma eshte keshtu plus i vogel si femije. Dite me vone enjtje ne testituj dhe ndryshim i madh i lekures. Dmth me ka humb fortesia sa qe te betohem keshtu nuk e kam pas as kur isha 12 vjec
Ishte mjaftueshem i madh ne pergjithesi. Gjithmone kisha ereksione te rregullta, gjate nates, ne mengjes etj madje edhe kur luaja videolojera normale kurse tash aspak edhe nese shoh dicka hot.. ulet pas pak sekondash. Isha tek shum mjeke = asgje. Vetem urologu me ka mbet pa vizitu. Perndryshe jam ne karroce nuk eshte pershkak te ksaj, deri ne mars 2022 cdo gje perfekt
Frikesohem mos demtova dicka, te lutem pergjigje se po cmendem

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: