Era keqe

Era keqe

Prsh Doktoresh deshta me jav bo nje pytje kam nje problem era e keqe ne vagin nje kohe me eshte hequr mbasi i kam perdorur barnat qe mi ka dhan gjinekogja po prap tasht kam fillu te kem mardhenje dhe era ka fillu perseri barnat e kan emrin clyndamicin dhe lactogyn a osht dicka rrezik per shtatzani nese provoj te mbes shtatzan sepse jam ne merak se nuk po mundem me shku edhe nje kontroll tjeter deri sa te shkoj deshta nje pergjigje nese mundesh faleminderit shum nese gjeni kohe tme pergjigjeni.

2 komente për “Era keqe”

 1. admin says:

  Pershendetej Ema,
  Nga ajo qe ke shkruar duket se infeksioni te eshte riperseritur dhe te sygjerojme nje kontroll tek gjinekologu i cili pas egazminimit do te jep mjekimin e duhur.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. Ema says:

  Faleminderit per pergjigjjen tuaj por per shtatzani a ndikon dicka ky infeksion a mundeni mem tregu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: