Dridhje duarsh

Dridhje duarsh

Pershedetja kam 12 vite me dridhen duart kur sherbej miqve e kam siklet ku ne shohin kam ber analizat w tiroudes dhe kam ber kontroll tek neurologu po me thojn qe w kam emocionale duhet ti heq vet po mu me rri mendja po aty dhe as nuk po fejohem se kam frik se me dridhen durt ku te sherbej tek shpia w te fejuari te lutem kush i ka sheruar te me thot ca ka ber ju lutem se ndjehem shum keq

Një koment për “Dridhje duarsh”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Pasi analizat dhe vizta te neurologu kane perjashtuar mundesine e ndonje problemi shendetrsor, athere ju keshillojme te kerkoni ndihmen e nje psikologu.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: