Djali me i ri

Djali me i ri

Pershendetje,
Se fundmi kam filluar te dal me nje djale qe eshte 4 vite me i vogel se une. Ne kalojme shume mire e pershtatemi, mirepo me brengos shume fakti qe eshte me i ri, dhe nuk di se a ta ndrepres me kohe, pa ra ndonjeri, apo te vazhdoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: