Djale i virgjer

Djale i virgjer

Pershendetje, kam nje problem.
Jom ne lidhje me nje djale, mirepo ai eshte i virgjer dhe kjo me pengon, pasi qe edhe une jom. Une kam dasht me mbajt virgjerin te pakten deri sa te gjej nje djale qe me bon te ndihem e sigurt, dhe ka pervoje, e me mson qysh. Dhe pom shtin me ndryshu mendim per te. Tash qe e di qe eshte i virgjer po e mendoj ndryshe. Dmth me ka ra deshira per te pak a shume.
Ndonje mendim diqka eshte e mireseardhur, sidomos nga djemt..

Një koment për “Djale i virgjer”

  1. Tina says:

    Pershendetje, sa vjeç eshte djali, dhe si e ke kuptuar kete?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: