Dileme

Dileme

Pershendetje, jam nje 31 vjecar.
Ka disa vite qe e kam verejtur veten qe kam ndjenja per te dyja gjinite.
tash i kam bere goxha do vjet, ne njeren ane kam deshirs te martohem te kem familjen time, por ne anen tjeter e shoh se me shume kam ndjenja per meshkuj se sa per femra. jam ne siklet dhe dileme te madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: