Diegie

Diegie

Pershedetje,kam diegie mbas urinimit ne fillim ishe e leht dhe zgjaste pak min ndersa tash eshte thujase gjat tere kohe simtoma tjera nuk kam a mund te me thoni se qfar mund te jete.. jam shumeee i shqetsuar 😞

Një koment për “Diegie”

  1. admin says:

    Pershendetje,

    Duket se behet fjale per nje infekcion urinar. Te keshillojme te beshe nje vizite te mjeku i cili do beje analizat e duhura dhe te pershkruaj mjekimin.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: