Dhuna fizike

Dhuna fizike

Pershendetje une jam Ema, jam e martuar dhe problemi im qendron tek dhuna qe ushtrohet ndonjehere tek une. Bashkeshorti im eshte teper nevrik dhe ne disa raste kur une jam e nevrikosur ose i kthehem me nerva me gjuan. Ai sillet shume mire dhe me ben shume te lumtur kur nuk eshte me nerva, por problemi i vetem qendron vetem ne situaten qe shpjegova me lart. Ai shpeshhere me thote qe te mos reagoj me nerva per situata te caktuara, sepse ai nuk duron dot dhe nuk e kontrollon dot veten. Nuk dua te largohem pasi e dua dhe nuk dua te shkaterroj martesen. Ju lutem me jepni ndonje mendim sepse jam teper konfuze lidhur me situaten time. Ka ndonje menyre qe ai mund te ndryshoje

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: