Dhimbje Lukthi

Dhimbje Lukthi

Pershendetje Jam nje djali 31 vjeçar dhe qe 1 jave kam dhimbje ne pjesen e larte te lukthit pak ushqim ha dhe me behet sikur te jet fryre dmth nje pjesen me te lart afer gjoksit,thartire nuk kam perdora umaprazol dhe ska efekt.
Kam ndjenjen se me eshte ngritur lart dhe zemrën ma ngushton.
Te mjeku skam qen akoma.

Një koment për “Dhimbje Lukthi”

  1. admin says:

    Pershendetje,

    Nese dhimbjet vazhdojne athere gjithsesi duhet te beni nje vizite te mjeku per te bere anlaizat dhe kuptuar nese keni nevoje per mjekim.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: