Dhimbje gjoksi shpatull mpirje krahu

Dhimbje gjoksi shpatull mpirje krahu

Pershendetje ka 2 muaj qe me shqeteson dhimbja pa ndal me ket dhimt jam gati qe 1 vit ama jo kshtu sikur tash ne anen e majt tek damari ne mjet sqeulles dhe gjoksit kalon ne shpatull dhe me mpihet krahu.Kam djalin po thuajse 2 veç ne gji por ket gjiun qe po ankona ka gati 7 muj qe nuk e pin mundona me liru me pomp sa qetsohet 2 dit dhimta prap fillon ju a ndodh dikujt edhe qka me keshillini?

Një koment për “Dhimbje gjoksi shpatull mpirje krahu”

  1. admin says:

    pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju rekomandojme te beni nje konsulte me mjekun e familjes i cili mund tju sugjeroj ne rast nevoje kryerjen e ekzaminimeve specifike per te kuptuar nga se shkaktohet shqetesimi juaj.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: