Dhimbje

Dhimbje

Pershendetje para 3 jave kam pasur raportin e pare seksual at dit kam pas vetem dhimbje ne pjesen intime nuk kam pas gjak, pas 1 jave kemi ber perseri mardhenie dhe perseri kam pas dhimbje ne brendesi te pjeses intime me vone kam pas gjak te kaft qe zgjati 2 dite maredhenin e kemi kryer me mjete mbrojtese dhe pa po nuk ka zgjatur shume. Tash jam afer ciklir dhe kam disa dite qe kam dhimbje barku dhe shpine. Kam nevoj ta di a eshte normale kjo ?

Një koment për “Dhimbje”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Dhimbjet ne pjesen ebarkut dhe shpindes jane te lidhura me mardheniet seksuale te cilat sapo i keni filluar.
  Do ju sygjeronim qe te flsini me partnerin dhe te flitni hapur se si me legate te kaloni kete faze. Perdorimi i masave mbrojtese eshte nje parakusht tjeter per maredhenie te sigurta seksuale.
  Poashtu do ju rekomendonim te bene nje vizite te gjinekologu per tu informuar sa me mire rreth fillimit te jetes tuaj seksuale.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: