Dhimbje

Dhimbje

pershendetje, jam 22 vjeq dhe kam dhimbje ne testikuj dhe po behet e padurueshme, me shpesh kam dhimbje ne testikulin e majt, dhimbja ka filluar 1 jave e pak, jam i shqetsuar per ndonje semundje qe mund te me ket prekur, ju lutem me ndihmoni

Na përcjellni edhe në: