Depresioni, ankthi stresi ,emocionet

Depresioni, ankthi stresi ,emocionet

Pershendetje,nuk ndihem mir emocionalisht te them drejten ka filluar qysh ne adoleshenc por me kalimin e kohes mendova qe e kam kaluar po veq e paskam fsheh brenda meje. Pra dy vitev doja te isha vetem sdoja te flisja me askend mendoja qe askush sme donte dhe me mire te mos isha ketu por mendova qe e kalove.
Tash jam ne fakultet dhe ne nje lidhje dashurie, flisja me te dashurin per gjendjen ndihme dikur me fliste mir do e kalosh e, gjeta te tilla tani nuk e kupton as si jam edhe kjo me ben te ndihem me keq si interson hiq edhe aj osht I vetmi qe edin gjendjen time, askush se kupton se si jam un askush qfar ndjej
Sdu te jem me.njerz te rri vet, harroj nganjeher dmth me duket osht shfaq harresa skam vullnet per asgje , gjume shume gjume veq me fjet, veq me nejt vet , du me vdek. Nfakt thelle mrena meje sdua te vdes por vetem ta lendoj veten ta lendoj e ndoshta mendoj ateher me duajn njerzit, skam vetbesim, me duket sme dobaskush me duket jam e vetme, sdi si te dal nga kjo gjendje filloj e rrah veten, I shkuli floket e mija, sdi me njerz me fol ngaterrohna sun I shoh msy sdu as me fol me.njerz , du veq mu largu , kerkush spom don

Na përcjellni edhe në: