depresion

depresion

përshëndetje, unë jam një individualist nga koshica. Para disa muajsh takova një vajzë dhe u dashurova marrëzisht me të. Unë e doja atë më shumë se veten time, ende. Mirëpo, më është zhvilluar një xhelozi shumë e fortë. Më shqetësonte shumë kur dilte me shoqe ose postonte foto të saj në instagram. E percjellsha kudo sepse e doja shumë.
Por ajo nuk e duroi dot më këtë kontroll dhe i dha fund lidhjes. Jam plotësisht i shkatërruar dhe kërkoj ndihmë. Ajo më bllokoi kudo. U dëshpërova shumë dhe u shtriva në shtratin tim duke qarë gjithë ditën. Ndonjëherë godas grushtin në mur sepse jam shumë i zemëruar dhe i trishtuar. Nuk di si të vazhdoj, ju lutem ndihmoni ni personit te lenduar.

Një koment për “depresion”

 1. admin says:

  Pershendetje Beni,

  Na vjen keq qe je duke kaluar nje situate te tille.
  Ne do te sygjeronim qe te kerkosh nje psikolog dhe te fillosh me terapi, per te kuptuar shkaqet dhe burimin e sjelljes tende ne lidhje.
  Nese nuk ke mundesi te shkosh te psikologu athere mund te percjellesh oraret e sensave te chat-it, ku mund te flasesh direkt me nje nga psikologet, te cilat i postojme ne FB dhe IG.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: