Depresion

Depresion

Pershendetje jam ne gjendje depresive me par kam pas halucinacione per rreth 4 muaj tash ato me jan larguar me perdorimin e terapis, tash jam ne nje gjendje qe nuk flas dmth ndonje her rrall ni fjal dy , me duket se nuk jam aj personi qe kam qene me pare jam total e mbyllur mendoj se nuk di te flas jam duke perdorur escitalopram 5 mg dhe risperidon 1 mg
Ju lutem me tregoni a njihni dike qe eshte sheruar nga kjo gjendje dhe sa zgjat

Një koment për “Depresion”

  1. Sokol Kosta says:

    Pershendetje Xona,

    Duke qene se ke nisur nje terapi do te ishte me mire qe keto pyetje qe ke lidhur me gjendjen tende ti bisedoje me psikiatren qe te ka marre persiper terapine. Sigurisht qe terapia kerkon kohen e vet por aktivizimin dhe socializimin me njerezit mund ta nxitesh edhe ti pak paraprakisht.

    Gjithe te mirat,
    Sokoli

Leave a Reply to Sokol Kosta Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: