Depresion

Depresion

Prsh. a ka na nji si ne gjendjen time u bera kohe qe kalova nje depresion. Nje nate pata atak paniku me shterngim ne koke pas pak minutash ne moment u mpiva komplet me iku dhimbja dhe syte qe i kisha per gjum nuk ndjeja me gjum koka me ngeli si bosh . U vizitova km mar ilace depresionin e kalova skm me prb. po organizmin nuk e ndjej mir as kur km uri as koka nuk me lodhet per gjum syte nuk mbyllen edhe sikur te kem drit te fort nuk me vret ne sy i km si te mpire thjesht mbyll syte dhe flej mezor.emocionet i km te mpira edhe kur mendoj per keq nuk me jep emocjon dhe kur mendoj per mir skm emocion as adrenalin asgje. Kjo gje me ka ndodhur direk jo gradualisht qe ne naten e panikut e mbrapa nuk mjan heq fare simtomat. Km vizituar e neurolog nuk ke gje tha. Nuk e kptj ca eshte sdi mo ca te bej. Pakten tgjenim kuren tjetonim me shpres. Na ktheni prgj ju ltm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: