Depresion

Depresion

Pershendetje,
Jam 24 vjec dhe keto kohet e fundit fillova nje biznes timin. Biznesi shkoi mire per ca kohe. Punoja gjithe diten dhe fitoja mjaftueshem. Per shkak te disa ndryshimeve ne treg tani biznesi nuk funksionon. Qe nga ky moment ndihem shume e pa motivuar. Nuk e di ku te punoj, cfare pune te bej, cfare biznesi tjeter te hap. Me streson cdo dite fakti qe po harxhoj kursimet e mia dhe ndihem e bllokuar. Rri gjithe diten dhe nuk bej asgje. Nuk jam ne gjendje te eci perpara dhe gjendja ime emocionale eshte renduar duke ndikuar marredheniet e mia me te tjeret

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: