Delikate

Delikate

Pershendetje!Uroj qe te jeni mir..Eshte hera e pare qe ju shkruaj..Bravo,Zoti ju ruajt per punen qe beni ju faleminderit.Jam nje nena 23vjece dhe vajza 11 mujshe..Kam ber lindje natyrale dhe me prerje sepse vajza lindi 3250gr dhe me koke te madhe,pas lindjes filloja te kem kete problem qe nk kam pas ,ere te rend (pasi i thash mjekes se familjes me dha nje ilac si kokrriza sheqeri q e tret ne uj per shplarje)por serisht kam er por jo aq shume si ne fillim…me pas dhe kontaktet fizike qe kam pasur nuk kisha /kam ndjenja fare dhe kam dhimbje ne fund te barkut zdi si tjua shpjegoj…+ jam e shqetesuar dhe qe po kam shume sekrecione te bardha te plota dhe shume shpesh ne dite.
Faleminderit!Zoti ju rujt.
Respekte!

2 komente për “Delikate”

 1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Pershendetje Ilda, faliminderit qe na ke shkruar dhe per vleresimin e punes tone.

  Sipas simpotomave qe keni renduar ju keni nje infeksion vaginal dhe ju sygjeroj ta vizitoni Gjinekologun per marrje te strishove dhe ne baze te rezultatit do te merrni mejekimin e duhur.
  Gjithe te mirat,
  Dr Premtimi

 2. Ilda says:

  Shume faleminderit per pergjigjen!Zoti ju rijt ju dhe familjen tuaj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: