Dashuria

Dashuria

Kam qene ne kontakt me 1 persom 1 vit e gjys ne fb . Edhe pse ne menyre indirekte ma ka shpreh dashurin por une asnjeher skam pas guxim duke mendu se pamja ime nuk do i pelqej. Tash kemi nderpre pak kontaktet se ai mendon se kam desht vetem si shok ta kem. Por mu me mungon . Edhe pse disa familjar nuk e pelqejn pershkak se nuk ka mjaft shkollim . A mund ende te ket pelqim per mua . E dua teper me mungon

Një koment për “Dashuria”

 1. admin says:

  Pershendetje Hana,

  Te falenderojme qe na ke shkruar. Nga letra nuk eshte e qarte nese personin ne fjale e ke takuar, dhe nuk ke shkruar pse ka perfunduar komunikimi mes jush ne FB.

  Kontaktet online eshte mire te testohen ne realitet, pasi shpesh ndodhe qe ne konken tone te lidhemi emocionalisht me nje person pa e njohur fare.

  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: