Dashuria

Dashuria

Pershendetje jam 22 vjeq jam ne nje lidhje dashurie qe 1vjet e nje muaj por jam ne lidhje me dike qe ka luhatje te shpeshta te emocioneve nuk e di pse ndodh pershtatemi shum kemi mendimet e njejta dhe e shohim boten njejt por problemi eshte qe aj ndonjeher me do shum ndonjeher i bie ajo dashuri per mua dhe si rezultat me tregon mua dhe kerkon qe te kem durin me thot qe nuk hek dor orej teje nuk dorzohem por ki durim se nuk e di qa kom dmth kjo ndodh pothuajse 2 her ne muaj dhe nga kji situat perjetojm presion dhe stres per mr me tejkalu kete situat a mund te me keshiloni se qfar eshte problemi dhe se qfar duhet te bej un me kete rast sepse jemi lodhur nga kjo gjendje stresuese por jo nga ai vetem nga kjo situat e mundimshme sepse qdo gje tjeter te ai eshte ne rregull perveq keswj qe i ndodh pa deshir dhe si pasoj eshte joivendosur

Na përcjellni edhe në: