Crregullimei hormonal seksual

Crregullimei hormonal seksual

Pershendetje! Si fillim uroj te me ktheni pergjigje. Nje muaj e gjysme me pare njoha nje djale online rastesisht dhe filluam te flisnim dhe gjerat po shkonin shume mire. Ai ishte shume i mire shume i sjellshem dhe shume i vemndshem ndaj meje. Kjo ishte arsyeja qe filloja ta pelqeja. Ne njohje e siper po kuptonim qe ishim shume te njejte dhe kishim gati nje tip. Por ndodhi dicka e papritur per te dy. Djali (19 vjec) vuan nga crregullimi i hormoneve seksuale dhe kur ka ndjenja te forta nuk arrin te kontrolloje dot deshiren seksuale. Dhe ai e ndau me mua problemin e tij. Dhe kjo na ka detyruar qe te distancohemi, te mos takohemi dhe te mos flasim me me njeri tjetrin per njefare kohe sepse ai ndihet shume keq kur flet me mua, edhe pse e duam shume njeri-tjetrin. Ju lutem a mund te me thote nje nga specialistet e faqes se cfare duhet bere ne keto raste, nese ka ndonje zgjidhje apo ndonje kurim per problemin e tij apo se cfare duhet te beje? Sespe nga kjo varet e ardhmja jone sepse ne e duam shume njeri-tjetrin dhe ky problem pengon ecurine e marrëdhënies sone. Ju lutem do i kerkoja specialisteve te faqes te me kthenin nje pergjigje. Faleminderit!

Një koment për “Crregullimei hormonal seksual”

  1. A says:

    Edhe une kisha nje njohje me dike. Te gjithe meshkujt kane si shume kerkesa seksuale edhe pse disa nuk e shprehin.nese duheni mos e humb
    . Un e humba ate person dhe mendoj se sdo kem arsye per te jetu. Mendoj se asnjeher me nuk do e gjej dike qe do me dashuroj pasi kam 30vj

Leave a Reply to A Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: