Cikli

Cikli

Pershendetje, deshta te interesohemi kete muaj me ka filluar cikli me mgjyr te kafet te erret si ne te zez a eshte diqka te friksohem ju lutna a munde te me ktheni pergjigjje

Një koment për “Cikli”

  1. admin says:

    Pershendetje Anita,

    Shpesh ndidhe qe menstrucionet, sidomos ne ditet e para te jene ngjyre kafe (gati te zeze), kjo eshte normale dhe nuk ke nevoje aspak te shqetesohesh.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: